Ubytovanie

Novovybudovaný Hotel Palatín ponúka ubytovanie pre 27 hostí, s možným rozšírením na 32 hostí a jednou izbou pre telesne postihnutých.
Našou prioritou je urobiť Váš pobyt nezabudnuteľným a to nielen vďaka moderným a pohodlným izbám, ale najmä vďaka čistote a celkovej starostlivosti o Vaše pohodlie. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľnou s hygienickým vybavením a sociálnym zariadením. K štandardnému vybaveniu izieb patrí chladnička, fén, televízor s plochou obrazovkou a bezdrôtové pripojenie na internet. Izby sú nefajčiarske a s bezbariérovým vstupom, s možnosťou využitia výťahu. Pred hotelom sa nachádza súkromné monitorované parkovisko. Naši hostia môžu načerpať nové sily a energiu a prežiť nerušený relax.

Ubytovanie je možné od 15:00 hod. a uvoľnenie izby najneskôr do 10:00 hod.

Izba číslo 101
Izba 1+1 lôžková izba s kúpeľnou a WC. Súčasťou vybavenia je chladnička, televízor s plochou obrazovkou a rýchle bezdrôtové pripojenie na internet.

Izba číslo 102 a 103
Izby sú mezonetového typu. V spodnej časti izby sa nachádza vstupná chodbička, kúpeľňa s WC a obývacia časť. Vo vrchnej časti izby sa nachádza spálňa pre 2 osoby, s možnosťou prístelku v spodnej obývacej časti. Vybavenie izby pozostáva z chladničky, televízora s plochou obrazovkou, bezdrôtového pripojenia na internet.

Izba číslo 104 a 105
Izby sú mezonetového typu. V spodnej časti izby sa nachádza vstupná chodbička, kúpeľňa s WC a obývacia časť. Súčasťou izby je aj balkón s atraktívnym výhľadom priamo na Oravský hrad. Vo vrchnej časti izby sa nachádza spálňa pre 3 osoby, s možnosťou prístelku v spodnej obývacej časti. Vybavenie izby: chladnička, televízor s plochou obrazovkou, bezdrôtové pripojenie na internet.

Izba číslo 106
Izba mezonetového typu. V spodnej časti izby sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa s WC a obývacia časť. Vo vrchnej časti izby sa nachádza spálňa pre 4 osoby, s možnosťou prístelku v spodnej obývacej časti.
Vybavenie izby: chladnička, televízor s plochou obrazovkou, bezdrôtové pripojenie na internet.

Izba číslo 107 a 108
Dvojizbové studio 2+2 je vybavené kuchynkou s čajovým setom a mikrovlnnou rúrou. V izbe sa nachádza aj balkón, s priamym výhľadom na hrad. Súčasťou vybavenia je osobitné WC a kúpeľňa s vaňou.

Izba číslo 109
Izba je s bezbariérovým prístupom pre 3 osoby. V izbe sa nachádza aj balkón. Súčasťou vybavenia je bezbariérové WC a kúpeľňa, taktiež televízor s plochou obrazovkou, bezdrôtové pripojenie na internet.